Galerie

Galerie výrobků dílny tuitui

Autorské hračky a plastiky

 

Roztodivní tvorové a postavičky ve všech myslitelných barvách a velikostech. Blázniví, legrační, poťouchlí, ale i romantičtí, něžní, půvabní… Všichni jsou jedinečnými originály (dva stejní neexistují), ručně vytvoření ze 100% ovčí vlny podle našich vlastních autorských návrhů. Popusťte uzdu své fantazii a objednejte si Nosála, Hmyzáka, Trpajze, Krysáka či jinou fantazijní bytost ve vámi zvolené barevné kombinaci a velikosti. Rozměrnější plastika poslouží jako originální dekorace vašeho interiéru, drobnější postavička může být vaším věrným společníkem v kapse, batůžku, kabelce, na cestách.

Plastiky a zakázková tvorba

 

Ovčí vlna je materiálem, který nezná hranice. Je možné z ní vyrobit jak naprosté titěrnosti (např. šperky), tak i rozměrné plastiky – vlněné sochy. Naše dílna realizovala již celou řadu plstěných plastik, určených jako dekorace interiérů soukromých objektů i veřejných prostor. Máte své milované zvíře a toužíte mít je realisticky vyvedené jako dekorativní sošku z kvalitní ovčí vlny? Nebo naopak žijete v imaginárním světě plném fantaskních tvorů a chtěli byste alespoň jednoho z nich zhmotnit, aby mohl poletovat nad vaší hlavou? Nic není nemožné! Spojte se s námi a staňte se spolutvůrcem své vysněné plstěné plastiky!

Dekorace a šperky

 

Originální autorský šperk, který neuvidíte na nikom jiném a který se skvěle nosí, protože je lehounký a příjemný na těle, zhotovený ze 100% přírodního materiálu. Že takový neexistuje? Omyl! Vytváříme šperky dle našich vlastních návrhů – náušnice, náhrdelníky, brože, přívěšky. Barevné ladění si můžete zvolit sami tak, aby konkrétní šperk či doplněk pasoval přesně k Vašemu outfitu; naše paleta barev je takřka neomezená. Toužíte zahrát si na návrháře/ku, designéra/ku? Máte konkrétní představu, jak by váš vysněný šperk či přívěšek měl vypadat? Popište nám ji! Společně vytvoříme neopakovatelný originál.

Přírodní mykaná ovčí vlna

 

Nabízíme prvotřídní, vlastnoručně vyprané a umykané rouno ovcí chovaných na ekofarmě v Orlických horách. Jedná se o vlnu vysoké kvality – perfektně zpracovaná, neobsahuje nečistoty, jako např. zbytky travin apod. K dispozici ve třech odstínech – přírodní bílá, světlá šedo-béžová a tmavě hnědá. Tento jedinečný přírodní materiál má široké uplatnění. Je vhodný pro zpracování technikou suchého i mokrého plstění, ideální pro práci s dětmi či vaše první plsticí pokusy. Skvělá též jako výplň hraček, waldorfských panenek a nejrůznějších užitkových předmětů. Ovčí vlna dodá vaší tvorbě další rozměr – jemná a měkoučká na dotek, krásně drží teplo, odpuzuje vodu, je hypoalergenní, jemně voní…

Copyright © All Rights Reserved